Dhjetori është muaji më festiv i vitit dhe shumë persona e shijojnë këtë muaj edhe thjesht duke parë filma.

Filmat e Krishtlindjeve janë më të parapëlqyerit në këtë periudhë, pasi krijojnë një atmosferë edhe më të këndshme në shtëpinë tuaj.

Ne po ju sugjerojmë 10 filmat më të bukur, të cilët mund t’i ndiqni edhe në Tring Festa deri në 5 Janar 2020, për t’i shijuar me njerëzit tuaj më të dashur:

Jingle all the way

Scrooged

Home Alone

It’s a wonderful life

ELF

How the Grinch stole Christmas

Home Alone 2: Lost in New York

Bad Santa

A Christmas Carol

The nightmare before Christmas

Burimi: GazetaExpress.com