Bebe Rexha bashkë me babain e saj janë nisur drejt Shqipërisë. Lajmin e ka dhënë vetë ajo me një postim në Instagram.

Këngëtarja shqiptare me fame botërore thotë se qëllimi i saj është të ndërgjegjësojë mediat botërisht pas tërmetit tr, agjik të 26 nëntorit që preku vendin tonë.

“Babi dhe unë po bëhemi gati për të shkuar në aeroport”, thotë ajo. /Gazeta Liberale