Si e festonte Enver Hoxha Vitin e Ri, nga familja, Byroja Politike, mbrëmja me...

0
Publikohen disa foto të panjohura të ish-udhëheqësit komunist të Shqipërisë, Enver Hoxha, të cilat na e parqesin atë...

Lyje me brum kazonin sipër, se po merr ajër

0
Kujtime nostalgjike të sjella në një fotoalbum nga faqja Na Ishte Dikur, për të gjithë ndjekësit e saj....

Fëmijëria jonë, më pak argëtime kishte, më të kënaqur ishim

0
Ndonjëherë , ka momente kur të merr malli për të shkuarën , për fëmijërinë , për miqtë humbur...

Na ishte dikur, e çonim tavën në furr

0
Na ishte dikur kthehet pas në kohë, në momente dhe fragmente të ndryshme nga jeta dikur në Shqipëri,...

Erdhi furnizimi i ri i fundvitit

0
Të rrije me orë të tëra në rradhë për ca br..kë na dukej krejtësisht normale..., një foto album...

Na ishte dikur govata

0
Na ishte dikur sjell një fotoalbum nga momente të jetës së femrave në komunizëm, fragmente të jetës të...

Reshjet e borës veshin Korçën me të bardha

0
Mbremjen e sotme debora ka perfshire fshatrat turistike te Voskopojes dhe Dardhes. Burime zyrtare bejne me dije se...

Kur piktori i famshëm, Naxhi Bakalli, punonte për muralen e Skënderbeut në Muzeun e...

0
Muzeu Kombëtar “Gjergj Kastrioti Skënderbeu” në Krujë, i cili prej vitesh mbetet një nga më të frekuentuarit gjatë...

Voskopoja zbukurohet nga dëbora

0
Nga Klotilda Saraçini/ATSH TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Reshjet e para të dëborës kanë mbuluar fshatin turistik...

Na ishte dikur Rinia e Punës, jo e kafeneve

0
Na Ishte Dikur sjell një fotoalbum me ngjarje dhe momente në objektivin e paraviteve 90, e kemi thënë...
error: INFORMACION I RUAJTUR