Horoskopi

Home Horoskopi

Horoskopi ditor, e enjte, 24 Tetor 2019

DashiDo të jeni në formë shumë të mirë, nën ndikimin e Hënës që qëndron mbi zjarrin e Marsit...

Horoskopi ditor, e mërkurë, 23 Tetor 2019

Dashi Edhe pse Marsi sjell ritme marramendëse, tani që keni rikuperuar plotësisht e keni më...

Horoskopi ditor, e martë, 22 Tetor 2019

Dashi – Mundohuni të tregoheni më të kuptueshëm dhe më tolerantë me partnerin tuaj sot sepse përndryshe do keni...

Horoskopi ditor, e hënë, 21 Tetor 2019

DashiShmangni konfliktet pasi mund të ndikojnë negativisht në shëndetin tuaj. Mund ta gjeni veten në një situatë shumë...

Horoskopi javor, 21-27 Tetor 2019

DashiQetësia do mbizotërojë gjate kësaj jave ne jetën tuaj. Ambienti në  çift do jetë i ngrohtë dhe nuk...

Horoskopi ditor, e djelë, 20 Tetor 2019

Dashi Janë përsëri një numër planetesh që “nxitojnë” të “parakalojnë” në shenjën tuaj, duke ju...

Horoskopi ditor, e shtunë, 19 Tetor, 2019

DashiDo të mendoni seriozisht sesi do të organizoheni për festat e fundvitit. Do të mendoni edhe për dhuratat...

Horoskopi ditor, e premte, 18 Tetor, 2019

DashiBeqarët do kenë disa mundësi për aventura. Buxhetin do e menaxhoni më me kujdes falë ndikimit pozitiv të...

Horoskopi ditor, e enjte, 17 Tetor 2019

DashiSot intuita nuk do t’ju lërë në baltë. Do të arrini që me sukses të mësoni taktikat e...

Horoskopi ditor, e mërkurë, 16 Tetor 2019

DashiNë planin financiar duhet ta verifikoni mirë buxhetin para se të investoni në një projekt për të cilin...

MOS HUMBISNI

error: INFORMACION I RUAJTUR