Nuk u mjaftua vetëm me 20 apartamente, Bashkim Ulaj dhuron edhe 1 milion euro

0
Nuk kanë fund kontributet. Familja Ulaj bën me dije se kontributi i tyre shkon përtej angazhimit të kompanisë...

Gjest i madh nga Kukësi, lë një pjesë të pagës për njerëzit e prekur...

0
Teksa Shqipëria ende nuk është qetësuar nga periudha dramatike e tërmeteve dhe katastrofës natyrore, vazhdon sensibilizimi i madh...

Solidarizimi i të gjithë Europës, tifozët e Crotones me banderolë dhe duartrokitje për Shqipërinë

0
Solidariteti është nga të gjithë vendet e Europës sa i përket tragjedisë së ndodhur në Shqipëri. Së fundmi...

Arbër Hajdari jep lajmin, Fundjavë Ndryshe, do restaurojë 500 shtëpitë e para

0
26 nëntori do të mbahet mend gjatë nga populli shqiptar si një ditë e mbushur me ankth, panik,...

Familja nga Thumana në qiell të hapur, Elvis Naçi, Banesa e parë që do...

0
Sonte në emisionin “N’Kosovë show”, i cili transmetohet edhe në “News 24” u paraqit rasti i një familjeje...

Fëmijët e vegjël nga Tirana, mbledhin ndihma për të prekurit nga tërmeti

0
Fatkeqësia natyrore që preku Shqipërinë në mëngjesin e hershëm të 26 Nëntorit ku la të vd, ekur mbi...

Rita Ora nis rindërtimin e shtëpisë së familjes Sala

0
26 Nëntori rezultoi të ishtë fa, tale për gjithë shqiptarët nga tërmeti që shkaktoi 51 të vd, ekur...

Gjirokastra strehon familjet e prekura nga tërmeti, ndihma me ushqime dhe veshmbathje

0
Nga Klajdi Hyska TIRANË, 30 nëntor /ATSH/ – Bashkia e...

Miss Serbia ofron ndihma për të prekurit nga tërmeti

0
“Miss Serbia” e cila u bë e famshme kur bëri shqiponjën me duart do të japë ndihm...

Kupola e kishës San Gaudenzio në Itali, ndriçohet me ngjyrat e Shqipërisë

0
Nga Adela Alla TIRANË, 29 nëntor /ATSH/ – Tërmeti i së martës ka solidarizuar shtete...
error: INFORMACION I RUAJTUR