E kush e harron batutën e famshme “edhe akullore edhe çokollatë” e thënë nga Rudina në filmin “Dy herë mat”. Ndërsa emri i vërtetë i aktores është Manjola Begolli.

E mbrëmjen e djeshme Manjola ishte e fuar në emisionin “Shikoni kush luan” në Top Channel.

Por sot ajo ëshët një biznesmene, e cila ka hapur ‘Bamboo Spa & Hammam’, një qendër trajtimi për trupin dhe shpirtin në mjediset e hotel Rogner në Tiranë.Shkodra News