Gazetari Lazer Stani ka ndare me miqte ne rrjetin social vendimin e pushimit te tij nga puna si redaktor te “Zeri i Rinise”, ne vitin 1990.

Nje vendim qe sot duket absurd, vetem pse ishte fejuar me shkrimtaren Luljeta Lleshanaku, cilesuar nga regjimi si “mbesa e armiqve te betuar te popullit dhe partise”.

Burimi: ShkodraWeb.com