Dashi

Do kaloni një dite te këndshme sot pranë atij qe dashuroni. Gjithçka do realizohet për mrekulli dhe do ju duket vetja si ne ëndërr. Beqaret do kenë mundësi plot për takime, mjafton qe ta hapin zemrën dhe te përfitojnë sa te mundin. Financat do jene te favorizuara. Gjithçka do iu realizohet si me magji dhe do ndiheni te qete kur te shpenzoni.

Demi

ka shume mundësi qe te mendoni për një ndarje sot ne jetën tuaj ne çift. Problemet dhe debatet kane qene kaq te mëdha saqë nuk mund te duroni dot me. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim impresionues. Sektori i financave do jete i animuar. Do e dini mire sa te shpenzoni ne mënyrë qe gjendja te vazhdoje te mbetet e mire. Disa te afërm do iu japin këshilla te vlefshme.

Binjaket

Dite shume elektrizuese kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mund te keni shpesh përballje te forta me partnerin dhe do mendoni negativisht për te ardhmen. Beqaret do futen ne një faze te re te jetës sentimentale. Ndryshimet do jene rrënjësore. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme megjithatë mire është te mos merrni asnjë para hua.

Gaforrja

Ndikimi i yjeve ne jetën tuaj ne çift do jete i kontrastuar gjate kësaj dite. Here do dashuroheni me pasion dhe here do debatoni ashpër me te. Beqaret do realizojnë takime premtuese te cilat dalëngadalë do ua ndryshojnë rrjedhën e jetës. Financat do jene te qëndrueshme. Ata qe do iu besojnë lotove mund te fitojnë edhe shuma goxha te majme. Gjithsesi kjo nuk duhet te behet rruge.

Luani

Dashuria për çiftet do lere goxha për te dëshiruar. Ne disa momente do keni debate aq te zjarrta saqë do mendoni menjëherë ndarjen përfundimtare. Beqaret duhet t’i marrin gjerat sa me shtruar dhe jo te nxitohen. Perspektivat financiare janë goxha te mira gjate kësaj dite. Do arrini te kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme dhe mund te blini edhe diçka luksoze.

Virgjeresha

Nuk do jeni aspak ne humor gjate kësaj dite për te duruar shakatë e atij qe keni ne krah dhe kjo mund te sjelle mosmarrëveshje te shumta. Beqaret do ndihen te izoluar dhe nuk do mundin dot te kenë njohje te reja. Ne planin financiar do merreni seriozisht me menaxhimin e te ardhurave dhe do e përmirësoni shume shpejt gjendjen.

Peshorja

Dite shume problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do keni debate te ashpra te cilat mund te çojnë ne një gjendja tejet te trazuar. Kujdes! Beqaret ende nuk do ndihen gati te fillojnë një lidhje edhe pse nuk do iu mungojnë mundësitë. Buxhetin menaxhoheni me kujdes dhe maturi nëse doni qe situata te mbetet sa me e qëndrueshme.

Akrepi

Dite mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni me se miri me partnerin dhe nuk do keni asnjë përballje te forte me te. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do ju bëhen. Nëse nuk duan te mbeten përgjithmonë vetëm duhet te ndryshojnë sjellje. Gjendja financiare do vije duke u përmirësuar.

Shigjetari

Do kaloni çaste vërtet te lumtura sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do preferoni te ndaheni për asnjë sekonde. Beqaret do kalojnë një dite me te këndshme se me pare duke qene se do realizojnë edhe disa takime te papritura. Financat do jene mjaft delikate. Jo vetëm qe nuk duhet te jepni hua, por edhe shpenzimet e zakonshme duhet t’i kryeni me kujdes.

Bricjapi

Do merrni bekimin e yjeve gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe gjithçka do ju shkoje si e kishit ëndërruar. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do e çojnë me tej një njohje qe kane pasur se fundmi dhe do e ndryshojnë statusin. Për financat duhet te përkujdeseni me tepër sepse po bëtë ndonjë gabim te vogël gjendja mund t’iu dale tërësish jashtë kontrollit.

Ujori

Do ndiheni shume te sigurte gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe do bëni gjithçka qe ta kënaqni veten dhe atë qe keni ne krah. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te pafundme. Beqaret do joshin dhe do joshin persona te shumte. Vetëm ne fund te ditës do e gjejnë atë me te përshtatshmin. Financat do jene me te mira, kështu qe do keni mundësi te kryeni ndonjë shpenzim me tepër.

Peshqit

Do bëni projekte afatgjata sot juve qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni mire dhe te sigurte pranë atij qe dashuroni. Beqaret do e lënë te pamundur edhe sot ta bëjnë për vete personin qe kane kohe qe e pëlqejnë. Kjo do i trishtoje pa mase, por miqtë kurrsesi nuk do i lënë te bien ne pesimizëm. Te ardhurat do vijnë duke u përmirësuar dalëngadalë./Portalb.mk