Dashi

Ditës se sotme do i mungoje bashkëpunimi dhe komunikimi ne çift. Gjerat nuk do ecin aspak ashtu siç duhet dhe do jeni shpesh te mërzitur. beqaret ne te kundërt do kenë sukses ne dashuri dhe do fillojnë një tjetër etape ne jetën e tyre. Për financat do jete momenti i duhet për te bere një riorganizim tërësor te situatës. Do ja dilni ta stabilizoni gjendjen.

Demi

Marsi do e beje edhe mete bukur sot jetën tuaj ne çift. Komunikimi me partnerin do jete akoma me i ngrohte se me pare. Beqaret me mire te mos fillojnë asnjë lidhje sot sepse atmosfera do ju turbullohet me shume. Prisni edhe disa dite. Ne planin financiar duhet te ndërmerrni iniciativa dhe ta rregulloni sa me shume gjendjen ne te cilën ndodheni.

Binjaket

Jeta juaj ne çift do jete përgjithësisht e mbrojtur gjate kësaj dite. Pjesa me e madhe do kalojnë momente qetësisë dhe do reflektojnë mbi te ardhmen. Beqaret do jene me te gatshëm te fillojnë ndonjë aventure edhe pse do e dini mire se emocionet do jene vetëm momentale. Financat fatmirësisht do influencohen pozitivisht nga yjet.

Gaforrja

Fale mbështetjes se Saturnit, ndjenjat tuaja për partnerin do thellohen edhe me shume gjate kësaj dite. Do dashuroheni si kurrë me pare dhe do ndiheni shpesh si mbi re. Beqaret ka shume gjasa te fillojnë një lidhje e cila vështirë se mund te ndërpritet ndonjë dite. Me financat tregohuni me te kujdesshëm dhe shpenzoni me kursim. Vetëm ne këtë mënyrë gjendja do jete e qëndrueshme.

Luani

Dite shume e ndërlikuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Saturni do ju nxite te tregoheni me kokëfortë dhe te mos hapni rruge për asnjë çast. Beqaret do kenë takime te papritura te cilat do ua ndryshojnë njëherë e përgjithmonë fatin. Ne planin financiar nuk pritet te keni asnjë lloj vështirësie kështu qe mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me shume sesa zakonisht.

Virgjeresha

Ka rrezik te tundoheni nga një person sot dhe ta tradhtoni partnerin edhe sikur ne mendime. Priten debate te mëdha. Beqaret do kenë një dëshirë ekstreme për te filluar histori dashurie, por mundësitë nuk do jene dhe aq te mira. Edhe sektori i financave do jete shume i paqëndrueshëm. Beni kujdes me çdo shpenzim sepse do keni shume vështirësi me vone.

Peshorja

Jeta juaj ne çift do jete shume e qete sot. Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj dhe gjerat do ecin me se miri. Mos kërkoni me patjetër emocione te zjarrta. Beqaret do kenë pas vetes Venusin dhe me shume gjasa statusi do ju ndryshoje. Financat duhet t’i kontrolloni disa here para se te kryeni ndonjë investim te madh. Duhet pasur shume kujdes dhe maturi.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete aq e bukur sot saqë here pas here do ju duket sikur jeni ne një ëndërr. Ata qe kane shume kohe bashke dhe janë martuar se fundmi do mendojnë për një fëmijë. Beqaret do kenë sukses ne dashuri dhe do fillojnë një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar do bëni çmenduri dhe situata mund te dale jashtë kontrollit.

Shigjetari

Klima ne jetën tuaj ne çift do jete përgjithësisht e ngrohte sot, megjithatë duhet te bëni kujdes me mënyrën sesi flisni dhe me ato qe do i kërkoni partnerit. Beqaret do i marrin gjerat qetësisht dhe nuk do nxitohen për asgjë. Ne këtë mënyrë do kenë edhe me tepër përfitime. Financiarisht nuk do jeni ne gjendjen me te mire. Kujdes me çdo hap qe do hidhni.

Bricjapi

Jeta juaj ne çift do jete mjaft e ndërlikuar gjate kësaj dite. Nuk do kuptoheni mire me partnerin tuaj dhe kjo do ju brengose pa mase. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim te veçante. As sot nuk do e ndryshoni dot statusin. Ne planin financiar do e gjeni shpejt një zgjidhje për problemet qe ju kishin dale.

Ujori

Çiftet do kenë një dite te turbullt dhe delikate. Matuni mire kur te flisni me partneri qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim impresionues. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa u alarmuar. Financat do jene gjate gjithë kohës te mbrojtura. Nuk do keni asnjë problem dhe asnjë vështirësi ne këtë sektor.

Peshqit

Do bëni çmos qe te ruani një marrëdhënie harmonike sot me partnerin tuaj dhe do ja dilni mbanë me sukses. Beqaret do takojnë shume persona, por nuk do arrijnë te krijojnë me asnjërin një lidhje. Do ketë shume tipare te cilat nuk do i tërheqin aspak. Ne planin financiar do keni mjaft sukses dhe do e përmirësoni tej mase situatën ne te cilën ndodheni./Portalb.mk