Dashi

Priten probleme te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do merreni aspak vesh me atë qe keni ne krah dhe mosmarrëveshjet nuk do kenë te ndalur. Beqaret do dashurohen pas dikujt qe e kane pasur pranë prej kohesh, por nuk ja kane ditur vlerat. Ne planin financiar do jeni te detyruar te hiqni dore nga disa shpenzime ne mënyrë qe gjendja te mbetet e qëndrueshme.
Demi

Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire sot. Do konfliktoheni me partnerin për disa tema te cilat i keni diskutuar edhe me pare, por nuk ju keni gjetur një zgjidhje. Beqaret do vazhdojnë te ëndërrojnë për një princ te kaltër i cili do ende kohe qe te vije. Ne planin financiar do jeni shume te përkujdesur dhe gjendja nuk do ketë aspak probleme. Do ndiheni me te qete.
Binjaket

Nëse keni një lidhje te forte dhe te qëndrueshme, gjithçka do ece për mrekulli gjate kësaj dite ndërsa nëse kane kohe qe kane filluar problemet dhe debatet do ketë disa tronditje. Mundohuni te mos bëheni pesimiste. Beqaret mire është te tregohen te duruar sepse përndryshe do gabojnë. Financat me ne fund do i stabilizoni pas një periudhe delikate.
Gaforrja

Klima ne jetën tuaj sentimentale do jete shume e ngrohte gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni dhe do e mbani njeri-tjetrin ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do e vene ne plan jetën sentimentale dhe do bëjnë gjithçka qe gjerat te ecin si duhet. Gjendja financiare do jete edhe me e mire nga sa ju e prisnit. Do shpenzoni pa frike për ato qe ju duhen.
Luani

Shume nga dëshirat tuaja te dashurisë do ju plotësohen sot. Do ndiheni te lire te dashuroheni si ta ndjeni. Beqaret do e kërkojnë shume larg princin e kaltër pa e ditur se ai ndodhet shume pranë tyre. Gjerat do ndryshojnë sot për ta. Financat do jene me te mira se kurdoherë. Kjo do iu japie mundësi te kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme.
Virgjeresha

Mos u tregoni shume kokëfortë sot ne jetën tuaj ne çift sepse mund t’iu dalin probleme mjaft te mëdha. Mundohuni t’i shihni gjerat me optimizëm. Beqaret do jene shume te shpërqendruar dhe nuk do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje. Ne planin financiar gjendja do jete e paqëndrueshme dhe here herës delikate. Kujdes!
Peshorja

Tregohuni vigjilente sot ne jetën tuaj ne çift sepse disa persona do mundohen t’iu futin grindjen me partnerin. Mos i besoni askujt përveç vetes. Beqaret do jene kureshtare te provojnë aventura dhe nuk do kenë dëshirë te madhe për një lidhje serioze. Dëshira do ju plotësohet. Financat do mbeten delikate. Kujdes me çfarëdo lloj shpenzimi.
Akrepi

Do ruani një komunikim te mire sot me atë qe keni ne krah dhe do i zgjidhni menjëherë keqkuptimet e vogla qe mund t’iu dalin. Beqaret do luftojnë fort për ta bere për vete personin qe pëlqejnë dhe me ne fund do ia arrijnë qëllimit. Me financat mos rrezikoni shume sepse do futeni ne probleme te mëdha. Duhet te vendosni njëfarë rregulli me shpenzimet.
Shigjetari

Ne planin sentimental duhet bere kujdes. Asgjë nuk do ece si e kishit programuar dhe debatet mund te jene akoma me te zjarrta. Beqaret do mundohen pak, por ne fund do e gjejnë princin e kaltër. Shume gjera kane për te ndryshuar për ta. Te ardhurat do vazhdojnë te jene te mbrojtura. Me një menaxhim me te mire mund te arrini te hiqni disa para mënjanë.
Bricjapi

Do jeni shume te shqetësuar sot mbi një çështje profesionale dhe nuk do mendoni për dashurinë. Do bëni mire t’ia tregoni partnerit gjithçka qe keni ne mendje ne mënyrë qe edhe ai te mos mendoje për keq. Beqaret do takojnë persona pa fund dhe me dike do e vazhdojnë edhe me tej njohjen. Te ardhurat do vijnë duke u përmirësuar megjithatë duhet ende kujdes me shpenzimet.
Ujori

Shprehni çdo gjë qe do ndjeni sot ju qe keni një lidhje sepse partneri mund te jete i gatshëm t’ua plotësojë dëshirat e zjarrta. Beqaret do jene me humor te keq dhe do preferojnë te qëndrojnë ende vetëm. Nuk do e ndryshojnë këtë mendim edhe sikur te joshem nga persona magjepsës. fale planetëve financat jo vetëm qe do stabilizohen, po mund te ketë edhe përmirësime.
Peshqit

Do jeni te përkëdhelurit e planetëve gjate kësaj dite dhe pasioni do ndizet si me magji. Do kaloni çaste fantastike pranë atij qe dashuroni. Beqaret do takojnë princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë një tjetër etape ne jetën e tyre. Ne planin financiar do jeni me te organizuar dhe nuk pritet asnjë vështirësi sado e vogël. Mund te kryeni edhe ndonjë transaksion./Portalb.mk