Dashi

Do e përkëdhelni mjaft partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do e mbani me pranë vetes. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm sepse takimet qe mund te kryejnë mund t’ua prishin gjithë harmoninë dhe do i lëndojnë. Sektori i financave do ndikohet negativisht nga yjet. Tregohuni shume te matur sepse gjendja nuk është aspak ashtu si ju e keni menduar.

Demi

Planetët do iu krijojnë një klime edhe me te ngrohte gjate kësaj dite dhe do dashuroheni si kurrë me pare me atë qe keni ne krah. Për beqaret dita do filloje me takime dhe surpriza. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen sepse me vone do pendoheni qe nuk e keni bere. Financat dalëngadalë do fillojnë te përmirësohen. Do i zgjidhni edhe problemet.

Binjaket

Do jeni shume sensuale sot dhe te gatshëm për te përjetuar ndjesi te reja ne çift. Flisni sa me pare me partnerin dhe do e shihni qe ai do ua plotësojë dëshirat. beqaret do jene shume te pavendosur dhe ka mundësi te mos përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen. Shpenzimet do i kryeni me shume kujdes prandaj edhe gjendja e te ardhurave do jete e mire.

Gaforrja

Do merren vendime te rëndësishme sot ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do ndryshoje rrënjësisht sigurisht për te mirën e te dyve. Edhe për beqaret, perspektivat janë te mira ne planin sentimental mjafton qe ju te përfitoni sa me shume. Te ardhurat do jene thuajse ne te njëjtën gjendje si disa kohe me pare. Mundohuni te mos bëni ndonjë çmenduri sepse do keni probleme.

Luani

Askush nuk do mundet dot sot ta prishe harmoninë e jetës suaj ne çift. Do jeni te bindur për ato qe ndjeni dhe do i shpreheni me tepër se kurrë partnerit. Momentet me fantastike do ndodhin ne mesdite. Beqaret do kenë pretendonte te shumte dhe do mund te bëjnë zgjedhjen me te mire. Te ardhurat do kenë tronditje. Merrni masa sa pa arritur përkeqësimin me te madh.

Virgjeresha

Edhe sot do vazhdoni ta mbani zgjuar zjarrin e pasionit ne çift dhe do kaloni momente magjepsëse pranë atij qe dashuroni. Beqaret gjithashtu do vendosin me ne fund te pranojnë ftesat e disa persona dhe do i njohin me mire ata. Sektori i financave nuk do jete aspak i favorshëm për te kryer investimet qe keni menduar. Do iu duhet ende te prisni.

Peshorja

Do i harroni te gjitha debatet dhe mosmarrëveshjet qe keni pasur ne çift këtë jave dhe do mendoni me tepër për te ndërtuar një te ardhme te qëndrueshme. Beqaret me ne fund do hapin një faqe te re ne jetën e tyre sentimentale e cila do i lumturoje pa mase. Ne planin financiar mos i lini për nesër zgjidhjen e disa çështjeve sepse mund te jete shume vone.

Akrepi

Edhe pse partneri ua ka provuar dashurinë si dhe është sjelle gjithmonë mire, nuk duhet absolutisht te tregoheni idealiste dhe ta ngrini atë ne qiell. Qëndroni gjithmonë me këmbë ne toke. Beqaret do bëjnë çdo gjë qe te mundin për ta joshur personin qe pëlqejnë. Urani do jete planeti qe do iu ndihmoje te tregoheni te organizuar ne planin financiar.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do jete shume e bukur sot, madje mund te hidhni edhe disa hapa me tej. Partneri d iu beje edhe një surprize interesante ne orët e pasdites. Beqaret do dëshirojnë vetëm te argëtohen dhe nuk do kërkojnë patjetër një lidhje serioze. Mundësitë për aventura nuk do mungojnë. Ne planin financiar do i zgjidhni te gjitha problemet qe keni pasur.

Bricjapi

Ata çifte qe punojnë bashke apo qe kane te njëjtin profesion do kenë disa debate te vogla sot për shkak te konkurrencës. Gjithsesi situata do përmirësohet shume shpejt. Beqaret nuk do kenë ndryshime rrënjësore ne jetën sentimentale, megjithatë takimet nuk do mungojnë. Ne planin financiar do iu duhet te merrni masa te rrepta për ta përmirësuar gjendjen.

Ujori

Dite shume e paqëndrueshme dhe here pas here me ndonjë debate te vogël kjo e sotmja. Po nuk toleruar dhe po nuk hapet rruge situata nuk ka për t’u përmirësuar. Beqaret nuk do duan kurrsesi ta sakrifikojnë lirinë e tyre dhe do vazhdojnë te qëndrojnë vetëm. Financat nuk mund t’i stabilizoni duke u përqendruar tek lojërat e fatit sepse mund edhe te humbni shume.

Peshqit

Venusi do e mbroje gjate gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift dhe nuk do e loje qe asgjë dhe askush ta trondite atë. Do jeni edhe me sensuale dhe me te përkushtuar ndaj atij qe keni ne krah. Beqaret duhet te bëjnë kujdes sepse mund te bëjnë gabime te cilat do iu peshojnë përgjithmonë. Nëse nuk doni probleme financiare mos jepni kurrsesi para hua./Portalb.mk