Dashi

Nëse keni pasur probleme ne jetën tuaj ne çift, duhet me patjetër te gjeni një zgjidhje urgjente sot sepse situata mund te dale tërësisht jashtë kontrollit. Beqaret do kenë njohje shume interesante te cilat mund te shndërrohet shpejt ne një lidhje te qëndrueshme. Situata financiare do ketë goxha zhvillime pozitive. Gjendja do jete me e mire se ditët e fundit.

Demi

Dite mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do i shprehni pa fund ndjenjat dhe emocionet dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret edhe pse nuk do e mbajnë mendjen tek dashuria, do kenë surpriza te këndshme qe do ua ndryshojnë rrjedhën e jetës. Ekuilibri financiar nuk do ketë aspak tronditje. Kryeni shpenzimet me te nevojshme.

Binjaket

Do ketë takime eksplozive gjate kësaj dite për beqaret dhe gjithçka do jete shume me ndryshe për ta. Te dashuruarit nga ana tjetër do vazhdojnë te ruajnë një komunikim te ngrohte dhe do bashkëpunojnë për çdo gjë. Ne planin financiar do ketë goxha përmirësime dhe do mund te kryeni te gjitha investimet qe keni menduar.

Gaforrja

Priten goxha furtuna gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do debatoni ashpër me partnerin dhe here pas here do mbylleni ne vetvete dhe do vuani ne qetësi. Beqaret do afrohen edhe me shume me një mik te vjetër. Deri ne mbrëmje mund te ketë edhe ndonjë surprize. Ne planin financiar mire do jete te mos kryeni shpenzime marramendëse nëse nuk doni vështirësi.

Luani

Ne orët e para te mëngjesit do jeni pak konfuze për jetën ne çift. Mundohuni qe për çdo brenge te flisni hapur me atë qe keni ne krah dhe ta shpëtoni lidhjen. Beqaret duhet t’i pranojnë te gjitha ftesat nëse duan te fillojnë sa me shpejt një histori dashurie. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm dhe nuk do keni asnjë lloj vështirësie.

Virgjeresha

Dite shume elektrizuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar madje mund te arrini te mendoni edhe ndarjen. Beqaret do takojnë persona te shumte me te cilët do ja vleje te fillohet edhe një lidhje. Ne planin financiar duhet t’i merrni parasysh këshillat qe do iu japin sepse ato mund t’iu ndihmojnë vërtet.

Peshorja

Merrini gjerat me pozitivitet gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe do e shihni qe lidhja juaj do jete edhe me e bukur. Partneri ne mesdite mund t’iu beje dhe një surprize mjaft te këndshme. Beqaret me mire te qëndrojnë edhe sot vetëm sepse ne te kundërt ka rrezik te zhgënjehen pa mase. ne planin financiar do keni goxha vështirësi. Kujdes!

Akrepi

Mos luani me ndjenjat e partnerit gjate kësaj dite sepse ne këtë mënyrë do i bëni dem edhe vetes suaj. Nuk mund te shkohet gjate me një lidhje gjithë debate dhe pa tolerance. Beqaret nuk do e gjejnë as sot personin për te cilin kane ëndërruar aq shume. Kjo do i mërzitë pa fund. Për financat duhet te përkujdeseni edhe me tepër qe te mos keni vështirësi.

Shigjetari

Sot do jeni te vendosur për ta ndryshuar rrjedhën e jetës suaj ne çift dhe do ia dilni mbanë. Do e mbani gjithë kohës pranë partnerin dhe do e mrekulloni atë. Edhe vete do ndiheni ne paqe. Beqareve do iu duhet te bëjnë zgjedhje te vështira. Do jene midis fillimit te një lidhjeje pasionante dhe një lidhjeje te qete, por afatgjate. Te ardhurat do kenë përmirësime te vogla.

Bricjapi

Shprehini sa te mundni dëshirat sot ne jetën tuaj ne çift sepse partneri do jete ne humorin e duhur për t’ua plotësuar pjesën me te madhe. Dita do jete goxha emocionuese. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asnjë te veçante. Duhet ende pak durim për dashurinë e madhe. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshëm. Saturni do iu shtyje drejt gabimeve.

Ujori

Edhe nëse jeta juaj ne çift nuk ka ecur ashtu si duhet kohet e fundit, me sjelljen tuaj sot do mund ta ndryshoni për mire situatën. Mundohuni te bëni edhe ndonjë surprize. Beqaret do bëjnë mire te mos nxitohen për te filluar një lidhje sepse do i vuajnë tej mase pasojat. Sektori i financave nuk do jete aspak ne gjendjen e dëshiruar. Kujdes!

Peshqit

Sektori i dashurisë do jete mjaft i privilegjuar gjate kësaj dite. Do ja kaloni pe mrekulli me atë qe keni ne krah dhe do i shprehni pa fund ndjenjat. Beqaret do afrohen mjaft me një person qe e kane pëlqyer prej kohesh, por qe nuk kishin guxim t’i shprehnin simpatinë. Te ardhurat mund te kenë tronditje nëse nuk merrni masa te menjëhershme. Beni kujdes!/Portalb.mk