Dashi

Partneri do përkujdeset dyfish me shume se disa dite me pare dhe do ju beje te ndiheni si ne ëndërr. Gjithçka do shkoje si e kishit ëndërruar. Beqaret do kenë takime premtuese, por ne asnjë mënyrë nuk duhet te nxitohen. Plani financiar nuk do ketë asnjë tronditje. Do i kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme dhe do mund te hiqni edhe disa para mënjanë.

Demi

Duhet te tregoheni sa me te hapur dhe me te disponueshem me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Ne këtë mënyrë marrëdhënia ne çift do ketë përmirësime. Beqaret me ne fund do ndihen gati te pranojnë ftesa dhe te njihen me personat qe do i ftojnë. Buxhetin do e menaxhoni me shume përkujdes dhe maturi. Gjendja do jete e kënaqshme.

Binjaket

Jeta ne çift nuk do ketë ndryshime te mëdha gjate kësaj dite. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe mos e ndërprisni për asnjë çast komunikimin me partnerin. Beqaret do kenë disa takime te veçanta te cilat mund t’ua ndryshojnë jetën. Gjithsesi hidhini hapat një e nga një. Situata financiare do vije duke u përmirësuar. Ne fund te ditës do ndiheni shume me te qete.

Gaforrja

Fale ndikimit pozitiv te Uranit ka gjasa qe jeta juaj ne çift te ketë disa përmirësime. Te paktën do e rivendosni dialogun dhe do flisni me qetësi jo me inat. Beqaret nuk duhet te mendojnë me për te kaluarën, por t’i hedhin sytë drejt se ardhmes. Duhet te jeni te qarte se çfarë doni te bëni para se te hidhni hapa me tej. Situata financiare do jete e mrekullueshme.

Luani

Do ngrini shume pikëpyetje sot për jetën tuaj ne çift dhe do mundoheni qe me qetësi te flisni me partnerin dhe te sqaroheni. Me mire te zgjidhni gjithçka tani sesa t’i lini gjerat për me vone. Beqaret nuk duhet te pranojnë me sy mbyllur çdo lloj ftese sepse do gabojnë rende. Gjendja financiare do lere paksa për te dëshiruar, por ju nuk duhet ta lëshoni veten.

Virgjeresha

Konfigurimi i yjeve do favorizoje me tepër jetën sentimentale te beqareve. Me ne fund ata do kenë mundësinë te gjejnë personin me te përshtatshëm. Çiftet do kalojnë një dite te qete dhe pa ndonjë emocion te madh. Gëzohuni nga fakti qe nuk do keni as debate. Financat do kenë luhatje duke qene se ju nuk do pranoni për asnjë moment te ulni shpenzimet.

Peshorja

Sot do jeni ne humor shume te mire dhe te gatshëm për te folur e për te ndrequr çdo mosmarrëveshje me partnerin. Beqaret nuk duhet te qëndrojnë ne shtëpi dhe te presin qe dashuria t’iu bjere nga qielli, por te dalin dhe ta kërkojnë atë kudo. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe matuni mire para se te bëni çdo veprim.

Akrepi

Nuk do kuptoheni siç duhet me partnerin tuaj sot dhe për shkak te kokëfortësisë do keni shpesh debate. Po sikur te bënit disa pushime dhe te reflektonit për te ardhmen? Beqaret do jene sharmante dhe do e gjejnë personin e duhur. Kjo do ndodhe ne orët e pasdites. Gjendja e te ardhurave do jete e mire fale ndihmës se disa familjareve.

Shigjetari

Do jeni me xheloze sesa duhet sot ne jetën tuaj sentimentale dhe kjo mund te shkaktoje debate ne çift. Mendohuni mire dhe do e kuptoni se ai ju dashuron aq shume saqë nuk mund t’iu tradhtoje. Beqareve do ju jepen mundësi pa fund për takime, por atyre do ju pëlqejë liria qe kane dhe nuk do përfitojnë aspak. te ardhurat do duan një riorganizim.

Bricjapi

Do kërkoni me shume qetësi ne jetën tuaj ne çift sot dhe partneri do jete i gatshëm t’ua plotësojë dëshirën. Do kuptoheni për mrekulli me njeri-tjetrin. Beqaret mund te nisin veçse aventura kalimtare sepse ende nuk ka ardhur koha për histori dashurie te qëndrueshme. Fati do jete me ju ne planin financiar. Do i shlyeni te gjitha faturat dhe do ndiheni te qete.

Ujori

Mos ju qani gjate gjithë kohës partnerit sot sepse nuk do arrini asgjë me atë sjellje. Edhe nëse keni pasur probleme me te duhet te flisni me qetësi dhe t’i sqaroni gjerat një e nga një. Beqaret do kenë një dite shume te zakonshme. Nuk priten ende surpriza. Vetëm maturia dhe kujdesi mu shpenzimet mund t’iu shpëtoje një rrënimi financiar.

Peshqit

Jeta ne çift nuk do jete shume e favorizuar gjate kësaj dite. Do merrni plot kritika nga partneri për mënyrën sesi do silleni. Beni kujdes sepse edhe durimi i tij e ka një kufi. Beqaret ka rrezik t’iu besojnë disa personave qe do i nxjerrin neper takime dhe do vuajnë me pas pasojat. Ata thjesht do i gënjejnë dhe do i lëndojnë. Ne planin financiar do jeni me fat./Portalb.mk