Dashi

Do tërhiqeni jashtë mase nga një person interesant sot dhe do harroni për një çast se jeni ne një lidhje. Kujdes sepse do shkatërroni gjithçka qe keni dertuar deri me sot. Beqaret nga ana tjetër duhet te përfitojnë sa te mundin nga mundësitë qe do ju jepen për takime dhe lidhje. Ne planin financiar duhet te bëni akoma me tepër kujdes me shpenzimet.

Demi

Jeta juaj ne çift do vazhdoje te ece si zakonisht gjate kësaj dite. Nuk priten vështirësi as probleme serioze, por do jete mire nëse bëni disa tolerime. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare. Jeta do ju ndryshoje sa hap e mbyll sytë. Financat duhet t’i mbroni gjate gjithë kohës sepse ne te kundërt situata do ju dale jashtë kontrollit.

Binjaket

Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kaloni çaste fantastike te cilat nuk keni për t’i harruar asnjëherë. Beqaret do jene një dite interesante dhe plot njohje te reja. Shfrytëzojeni sa me shume qe te mundeni. Buxheti do ekuilibrohet pas një ndihme financiare qe do iu japin te afërmit. Do ndiheni te qete ne këtë sektor.

Gaforrja

Për te dashuruarit ka ardhur koha e duhur për te menduar për ndonjë ndryshim te vogël. Rutina është e lodhshme dhe mund te behet edhe shkatërruese ndonjëherë. Beqaret me ne fund do realizojnë disa takime te cilat mund te sjellin ndryshime rrënjësore ne jetën sentimentale. Hidheni çdo hap me shume kujdes. Perspektivat financiare janë te mira.

Luani

Jupiteri do provokoje tension dhe probleme te mëdha gjate kësaj dite ne jetën ne çift. Do kërkoni ta dominoni tjetrin dhe kjo nuk do i pëlqejë aspak atij. Beqaret duhet ende te bëjnë pak durim nëse duan te krijojnë një lidhje serioze. Sektori i te ardhurave do jete i qëndrueshëm gjate gjithë kohës. Nuk pritet as problemi me i vogël ne këtë pjese.

Virgjeresha

Qielli i dashurisë do jete plot re gjate kësaj dite. Nuk do merreni vesh mire me atë qe keni ne krah dhe kjo do sjelle probleme serioze. Beqaret do jene sensuale dhe do marrin pa fund propozime. Pranoni te njiheni me ta para se te jepni një përgjigje. Ne planin financiar do jeni te organizuar dhe nuk pritet te ndodhe asgjë e keqe. Do shpenzoni pa frike.

Peshorja

Sektori i ndjenjave do jete gjate gjithë kohës i favorizuar gjate kësaj dite. te dashuruarit do kalojnë mire me partnerin dhe do i sqarojnë edhe mosmarrëveshjet e dikurshme, ndërsa beqaret do kenë takime mbresëlënëse. Shfrytëzojini ato, por sigurisht pa u nxituar. Ne planin financiar nuk është ende koha për te ndërmarrë rreziqe.

Akrepi

Dashuria ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Edhe pse do mundohen tej mase, askush nuk do ja dale t’ua prishe planet. Beqaret do kenë sukses ne dashuri dhe e gjithë jeta do ju ndryshoje. Nuk do e vuani me vetminë. Ne planin financiar do përballeni me disa vështirësi te cilat do kërkojnë durim dhe me tepër vëmendje për t’u zgjidhur.

Shigjetari

Beni kujdes me impulsivitetin gjate kësaj dite sepse mund te bëni gabime te pafalshme ne jetën tuaj ne çift. Me vone nuk do ketë kthim mbrapa. Beqaret duhet te mundohen ta njohin ne çdo aspekt një person para se te vendosin çfarë do bëjnë. Financat do kenë disa tronditje te vogla. Nëse deri ne fund te ditës nuk i rregulloni dit vete, kërkoni ndihme.

Bricjapi

Priten zhvillime mjaft pozitive gjate kuaj dite ne jetën tuaj ne çift. Nëse jeni te martuar mund te merrni edhe ndonjë lajm te mrekullueshëm. Nga ana tjetër, nëse zemra juaj është ende e lire, duhet t’i bëni sytë katër dhe te shihni me kujdes çdo person qe do ju dale para. te ardhurat do kenë disa përmirësime te vogla te cilat do i bëjnë edhe me optimiste për te ardhmen.

Ujori

Plutoni ka rrezik ta ndërlikojë edhe me tepër sot jetën tuaj ne çift. Do kërkoni gjithsecili te beje atë qe mendon pa i marre një mendim tjetrit. Kjo do sjelle debate te zjarrta. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te dashurisë, por fatkeqësisht pa shume fat. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë me pak maturi dhe përkujdes gjithçka do përmirësohet.

Peshqit

Venusi jo vetëm qe do e ndriçoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite, por do krijoje edhe kushtet e duhura për surpriza mbresëlënëse. Beqaret do e kenë me te thjeshte te bëjnë për vete dike qe pëlqejnë. ne planin financiar do keni mundësi te kryeni investime dhe te bëni transaksione. Gjendja nuk do jete aspak e keqe. Do ndiheni disi me te qete./Portalb.mk