Dashi

Do jeni shume te shqetësuar gjate kësaj dite për ecurinë e jetës ne çift sepse ne fakt problemet dhe debatet ju kane ardhur ne maje te hundës. Beqaret jo vetëm qe do takojnë persona interesante, por mund te fillojnë dhe histori dashurie pasionante. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen për shkak te strategjisë suaj për te shpenzuar vetëm për gjerat e domosdoshme.

Demi

Do pajtoheni me partnerin pas një kohe te gjate me debate. Secili prej jush do pranoje gabimet e tij dhe do kërkojë falje. Beqaret do jene te suksesshëm ne dashuri dhe do e gjejnë atë për te cilin kane ëndërruar aq shume. Ne planin financiar ka ardhur koha te tregoheni me te kursyer ne mënyrë qe gjendja te mos ketë as tronditjen me te vogël.

Binjaket

Jupiteri do iu jap enje mbështetje te forte sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjerat do ecin me se miri. Edhe ju dhe partneri do hapni rruge here pas here. Beqaret duhet ta lënë veten sa me te lire dhe te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Për financat do jete një dite pozitive. Do mund te kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Gaforrja

Dite e bukur dhe e qete kjo e sotmja për te gjithë ata qe kane tashme një lidhje. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe shfrytëzojeni çdo çast lumturie pranë atij qe dashuroni. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuro, por miqtë do ju përgatisin surpriza te mrekullueshme. Financat duhet t’i keni gjithë kohës ne vëmendje sepse përndryshe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Luani

Dite pozitive si për çiftet e qëndrueshëm ashtu edhe për ata qe here pas here debatojnë ashpër. Do jeni me realiste sot dhe nuk do nxitoheni për asgjë. Beqaret do realizojnë takime shume te bukura neper mjedise qe as ju shkon mendja. Jo gjithmonë gjerat e mahnitshme ndodhin neper vende luksoze. Financat do jene te vështira për t’u menaxhuar.

Virgjeresha

Ka rrezik qe debatet dhe mosmarrëveshjet ne çift te shtohen mjaft gjate kësaj dite. te dy do mendoni se keni te drejte dhe ne asnjë mënyrë nuk do hapni rruge. Beqaret do lodhen pak, por me ne fund do e gjejnë personin qe do iu përshtatet. Financat do jene te qëndrueshme. vazhdoni t’i keni ne vëmendje edhe për pak kohe sepse me pas çdo gjë do jete me e lehte.

Peshorja

Dite e mbushur me surpriza te bukura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do argëtoheni si adoleshente me partnerin dhe do dashuroheni plot ndjenje e pasion. Për beqaret nuk do mungojnë takimet, por ata nuk do jene ne humorin e duhur për t’i çuar ato me tej. Financat nuk duhet ne asnjë mënyrë t’i lini pas dore. Situata mund t’iu dale menjëherë jashtë kontrollit.

Akrepi

Ka shume mundësi qe sot pasioni te jete i zjarrte qe ne orët e para te mëngjesit. Gjithçka do ndryshoje për ju dhe çdo gjë do e shihni me një sy tjetër. Beqaret do kalojnë një dite delikate. Kujdes, mos ju besoni te gjithë atyre qe do ju joshin sepse do pendoheni. Gjendja e te ardhurave do jete e mire. Ne vend qe te kryeni shpenzime pa fund duhet te mendoni te hiqni disa para mënjanë.

Shigjetari

Dite plot ngjyra kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ua shprehe ne çdo moment ndjenjat dhe do ndiheni me te lumtur se kurrë me pare. Beqaret do kenë mundësi te fillojnë një lidhje serioze me disa persona qe i kane njohur prej disa kohesh. Me financat ka mundësi te bëni gabime te cilat do kenë pasoja ne te ardhmen. Kujdes!

Bricjapi

Venusi d krijoje një klime super te nxehte ne jetën tuaj ne çift dhe zemra do filloje t’iu rrahe edhe me fort. Do jeni te dy ne humor shume te mire. Beqaret do kenë shume pëlqime, por do ngurrojnë t’i shprehin. Hiqeni turpin sa me pare. Me financat duhet te bëni kujdes. Gjendja nuk do jete aspak si ju e kishin menduar, prandaj shpenzimet duhen pakësuar.

Ujori

Dielli dhe Hëna do e bëjnë jetën tuaj ne çift aq te bukur saqë shpesh do ju duket vetja sikur jeni ne një ëndërr. Shfrytëzojeni deri ne maksimum sepse do parketoni kënaqësi pa fund. Beqaret do jene një dite te këndshme, por serish nuk do e gjejnë personin me te cilin te kalojnë gjithë jetën. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes. Shpenzimet ulini sa te mundni.

Peshqit

Zemra juaj nuk do ndihet shume mire gjate kësaj dite. Duhet sa me shpejt te vendosni pak rregull ne jetën sentimentale sepse përndryshe do shkatërroni gjithçka qe keni ndërtuar. Beqareve do ju ndodhin gjera te papritura te cilat do ua ndryshoje menjëherë jetën. Saturni do ju ndihmoje për te përmirësuar sektorin e financave. Do ndiheni shume me te qete./Portalb.mk