Dashi

Marrëdhënia ne çift do lere shume për te dëshiruar gjate kësaj dite. Asgjë nuk do shkoje sipas parashikimeve dhe dialogu thuajse do shterroje. Beqaret do kenë disa takime vendimtare te cilat mund t’ua ndryshojnë përgjithmonë jetën. Financat do kalojnë një periudhe te trazuar dhe delikate. Mire do jete te mos shpenzoni pa u menduar.

Demi

Nëse i besoni verbërisht partnerit tuaj gjate kësaj dite, ka mundësi qe te merrni edhe zhgënjime me vone. Ruajeni gjithmonë një hije dyshimi. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asnjë te veçante. Yjet nuk do iu ndihmojnë aspak. Financat do filloni t’i stabilizoni duke ndjekur një strategji strikte. Çdo gjë do vendoset ne vendin e vet.

Binjaket

Dite goxha e qëndrueshme dhe e këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet tej mase dhe ndjesitë qe do përjetoni do jene te mrekullueshme. Beqaret do kenë disa takime, por asnjeri prej tyre nuk do jete ai i shumëprituri. Financat nuk do jene ne gjendjen e tyre me te mire kështu qe kujdes me shpenzimet.

Gaforrja

Do bashkëpunoni tej mase me partnerin tuaj sot dhe marrëdhënia mes jush do ketë goxha përmirësime. Venusi madje do iu nxite te provoni edhe eksperienca te reja. Beqaret do jene sharmante dhe sensuale. Mundësitë për te pasur takime do jene goxha te mira. ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse mund te digjeni keq.

Luani

Jeta juaj ne çift nuk do ketë as problemin me te vogël gjate kësaj dite. Do merreni vesh me se miri me partnerin tuaj dhe nuk do mbani mëri për gjera elementare. Beqaret do kenë takime mbresëlënëse te cilat duhet t’i marrin shume seriozisht. Nesër nuk i dihet nëse vijnë me apo jo këto mundësi. Ne planin financiar duhet maturi dhe sa me shume maturi. Vetëm kështu mund te mos keni probleme.

Virgjeresha

Dite mjaft pasionante dhe e mbushur me kënaqësi kjo për te dashuruarit. As vete nuk do iu besohet se jeni ju qe do i përjetoni ato emocione. Beqaret me mire t’ia lënë gjerat kohës sepse po u nxituan mund te kenë probleme ne te ardhmen. Për financat mos u bëni ambicioze. Mos kërkoni te pasuroheni shpejt sepse mund te bëni gabime dhe te humbni shume.

Peshorja

Venusi do jete i pozicionuar shume keq sot ne jetën tuaj ne çift. Do refuzoni te bashkëpunoni me partnerin dhe nuk do toleroni asnjë detaj sado te vogël. Beqaret do kenë takime te zakonshme, por shume shpejt njëra prej tyre do shndërrohet ne diçka serioze. Ne planin financiar duhet me patjetër te bëni kursime sepse ndryshe nuk keni për t’ia dale dot.

Akrepi

Çështjet e zemrës do shkojnë me se miri gjate kësaj dite. Edhe ata qe kane pasur debate e vështirësi do kalojnë çaste me te këndshme. Beqaret nuk duhet te shpresojnë kot sepse mundësitë për takime nuk do ekzistojnë sot. Financat nuk do jene ne gjendje te keqe, por situata mund te dale jashtë kontrollit po shpenzuat pa mase. Tregohuni te matur.

Shigjetari

Nëse partneri juaj është autoritar dhe nuk i pëlqen aspak qe ju te merrni vendime pa e pyetur, sot ka rre, zik qe te keni probleme. Nuk do i mendoni aspak pasojat e veprimeve tuaja. Beqaret me mire te mos tentojnë te joshin cilindo qe do iu dale përpara sepse do kenë probleme me pas. me shpenzimet tregohuni te moderuar dhe nuk do keni vështirësi.

Bricjapi

Mos u tregoni shume kapricoze sot me partnerin tuaj sepse ai nuk do jete ne humor dhe mund te keni probleme serioze. Beqaret do e kenë shume pranë personin e përshtatshëm, por fatkeqësisht nuk do e vene re. Mund te humbin mundësi te mira për një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar do keni goxha përmirësime.

Ujori

Dite mjaft harmonike dhe e mbushur me surpriza kjo e sotmja për te dashuruarit. Tregohuni ne çdo moment te gatshëm për te qëndruar pranë partnerit. Beqaret nuk do kenë asnjë ndryshim ne jetën sentimentale. Do iu duhet ende te prisni edhe pak kohe. Financat do jene te ekuilibruara për pjesën me te madhe. Gjithsesi vazhdoni te tregohuni te kujdesshëm me shpenzimet.

Peshqit

Do i kushtoni me shume rëndësi se kurrë sot jetës suaj ne çift. Do lindi çdo gjë tjetër pas dore vetëm qe te riktheni emocionet dhe pasionin. Beqaret nga ana tjetër do kenë shume kërkesa për princin e kaltër dhe nuk do mund te fillojnë as sot një lidhje. Gjendja financiare do jete e mire. Përfitoni për te lidhur kontrata apo për ndodhje shpenzim te domosdoshëm./Portalb.mk