Dashi

Sot do jene beqaret ata me te privilegjuarit ne dashuri. Qe ne orët e para te mëngjesit do realizojnë takime te mrekullueshme. Ata qe e kane tashme një lidhje do kenë luhatje te shpeshta te humorit dhe mund te konfliktohen me partnerin. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire megjithatë me më tepër përkujdesje dhe miremenaxhim mund t’ia dilni.

Demi

Çiftet duhet te mundohen sa me shume ta largojnë rutinën dhe te mendojnë te provojnë emocione te reja. Mundësitë do i keni. Ata qe janë ende vetëm do kenë njohje te reja dhe mund te fillojnë menjëherë aventura te këndshme. Kjo do jete me e rëndësishme për ta sesa fillimi i një historie serioze. Gjendja financiare do filloje te ketë disa përmirësime.

Binjaket

Nëse kërkoni me tepër liri dhe pavarësi ne jetën tuaj ne çift duhet te gjeni mënyrën e duhur për ta kërkuar. Po gabuat mund te keni edhe ndonjë mosmarrëveshje me partnerin. Beqaret do kalojnë një dite pozitive edhe pse nuk do e takojnë dot princin e kaltër. Ne planin financiar mire do ishte te mos ndërmerrnit shume rreziqe sepse mund te keni vështirësi me pas.

Gaforrja

Prioritet për ju sot do ketë jeta sentimentale. Do ndiheni mjaft mire pranë personit qe dashuroni dhe do argëtoheni pa fund. Nuk do mungoje as ndonjë çmenduri e vogël. Beqaret do kërkojnë te pamundurën dhe sigurisht qe nuk kane për ta gjetur dot atë. Me financat do keni një marrëdhënie me te mire dhe nuk do bëni asnjë lloj çmendurie.

Luani

Ashtu si kohet e fundit edhe sot një pjese e atyre qe janë ne një lidhje do kenë përballje shume te forta me partneret dhe atmosfera do jete elektrizuese. Beqaret do ndihen mire ne praninë e miqve dhe familjareve dhe nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë. Mundësitë sot nuk janë aq te favorshme. Për financat nuk do keni për çfarë te qaheni sepse gjendja do jete e mire.

Virgjeresha

Do diskutoni gjere e gjate sot me atë qe keni ne krah lidhur me disa çështje te cilat prej kohesh ju kishin mbetur pezull. Do harxhoni goxha kohe ne fakt, por ne fund do e gjeni një zgjidhje. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë edhe mendimin lidhur me lidhjen. Financat do jene te mira dhe do arrini te kryeni investimet e nevojshme.

Peshorja

Yjet do ndikojnë shume pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjendja sa vjen e do përmirësohet. Do dashuroheni ashtu si ta ndjeni. Beqaret nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme për te kërkuar dashurinë. Do mbeten serish te vetmuar. Financat do i menaxhoni me shume kujdes dhe gjendja do jete e mire. Mund te hiqni edhe disa para mënjanë për te nesërmen.

Akrepi

Ka rrezik te kaloni një eksperience te papëlqyeshme sot ne jetën tuaj ne çift dhe do mërziteni tej mase. Beqaret do i krijojnë vete kushtet e favorshme për te realizuar takimet e ëndërruara. Shume gjera do jene me ndryshe për ata sot. Gjendja financiare do jete mjaft delikate. Kujdes me çdo hap qe do hidhni ne mënyrë qe te mos keni vështirësi.

Shigjetari

Do i tregoni partnerit tuaj disa sekrete te dhimbshme te se shkuarës suaj dhe kjo do e beje atë t’iu dashuroje edhe me tepër. Beqaret do ndihen gati për t’u hedhur ne krahët e dikujt qe ka kohe qe mundohet t’i beje për vete. Financat do jene shume delikate dhe here pas here do gjendeni përballë zgjedhjeve te vështira. As vete nuk e kishit menduar se mund te ishit ne këtë gjendje.

Bricjapi

Te dashuruarit nuk do kalojnë një dite pozitive sot. Do kenë dyshime mbi partnerin e tyre dhe here pas here do ndihen te vetmuar. Beqaret do ndihen mire nga takimet qe do realizojnë dhe do mund te pranojnë edhe ndonjë propozim. Gjendja financiare do jete shume me e mire se kohet e fundit dhe kjo fale perkujdesit qe keni treguar.

Ujori

Ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do vuani tej mase. Sado qe te debatoni me partnerin nuk do arrini te gjeni një zgjidhje. Beqaret do kenë njeh dite normale. Do ndihen mire edhe ashtu si janë. Financat do jene te çekuilibruara. Mos bëni asnjë lëvizje te gabuar sepse ka rrezik te mbeteni shpejt pa para.

Peshqit

Si ju ashtu edhe partneri juaj do jeni te disponueshem ne çdo moment ndaj njeri-tjetrit dhe o kaloni çaste te mrekullueshme. Nuk do mungojnë për asnjë çast edhe surprizat. Beqaret do e kërkojnë ne çdo cep princin e tyre te kaltër, por nuk do mund ta gjejnë dot. Gjendja financiare do jete përgjithësisht e qëndrueshme. Do shpenzoni aq sa dëshironi./Portalb.mk