Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë çifti që na bëjnë të besojmë tek dashuria e vërtetë sepse vitet kalojnë e ata i sheh të dashuruar si ditën e parë.

Këtë herë Vera ka vendosur të ndajë publikisht një moment shumë të ëmbël me bashkëshortin. Në videon e publikuar në Instagram çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje në buzë njëri-tjetrit.

“Dashuria është e vetmja përgjigje”, shkruan Vera krah kësaj videoje që është komentuar nga shumë personazhe.

Burimi: https://tirananews.al/video-si-asnjehere-tjeter-vera-grabocka-dhe-timo-flloko-na-dhurojne-pamje-teksa-puthen-ne-buze/