Dy yjet e futbollist shqiptar Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka kanë reaguar pas tr, agjedisë që ‘goditi’ Shqipërinë.

Pas tërmetit që ndodhi në mëngjesin e sotëm 8 persona kanë mbetur të vd, ekur dhe qindra të tjerë të lënduar, shkruan Indeksonline.

Mesfushori i Liverpoolit Xherdan Shaqiri në profilin e tij në Instagram shkruan “Lutuni për Shqipërinë”.

Burimi: https://indeksonline.net/